این وب سایت متعلق به بنیاد جهادی مشکات بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مطالب درج شده در وبسایت بنیاد جهادی مشکات صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی،.همکاری، کمک رسانی، یا کسب اطلاعات در حوزه‌های حمایتی و فعالیتی این مؤسسه می‌باشند.

حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو)، متن و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به بنیاد جهادی مشکات بوده،.اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به بنیاد، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق ارتباط با بنیاد می باشد.

بنیاد جهادی مشکات از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند.در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک ما را در سایت خود دارید،.این کار را با اطلاع و کسب موافقت بنیاد انجام دهید.

هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی.و درج منبع از بنیاد جهادی مشکات غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

محتوای سایت از جمله عکس، ویدیو،.مطالب، نوشته و سایر موارد مشابه بنا به درخواست کارگزار تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قابل ویرایش و حذف میباشد.

هرگونه مطلب و موارد درج شده در وبسایت، بدون اطلاع قبلی، قابل ویرایش و حذف میباشد.

هر گونه فعالیت غیر مجاز، اعم از تلاش برای دسترسی به محتوای محرمانه وب.سایت مانند پنل مدیریت اصلی، دامنه، ایمیل، پیگیری شده و به صورت جدی روند شکایت دنبال خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه مشکل در صفحات سایت،.اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و سایر موارد، مراتب را از طریق فرم موجود در صفحه تماس با ما به ما اطلاع دهید.

پس از انجام تراکنش از طریق درگاه پرداخت آنلاین، در صورت درخواست دریافت مجدد ایمیل تائیدیه، شماره پیگیری، تاریخ انجام تراکنش را به همراه نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل ثبت شده هنگام انجام تراکنش را از طریق تماس با ما ارسال نمایید .

ما به حفظ حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و اعتماد شما به خودمان را ارزش می نهیم. بنابراین، ما این سیاست “سیاست حفظ حریم خصوصی” را بنا نهادیم تا : (۱) انواع اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم؛ (۲) چگونگی استفاده از آن؛ و (۳) چگونگی حفاظت از آن را شرح دهیم. ما شما را تشویق می کنیم که کل سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید. ما همچنین شما را تشویق میکنیم که شرایط استفاده از خدمات را بررسی کنید، که به استفاده شما از برنامه بستگی دارد.

۱٫ ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

(الف) اطلاعاتی که شما به ما ارائه می دهید

(ب) اطلاعاتی که ما همزمان با دسترسی و استفاده شما از برنامه جمع آوری می کنیم

(ج) اطلاعاتی که شخص ثالث درباره شما ارائه می دهد

(د) اطلاعاتی که شما درباره یک شخص ثالث ارائه می کنید

۲٫ چه کسانی پس از معرفی اطلاعات، صاحب آن هستند

ما هر گونه اطلاعات جمع آوری شده را در پایگاه داده نگهداری می کنیم. با این حال، ما از این اطلاعات تنها در راه های توصیف شده در این خط مشی حریم خصوصی استفاده خواهیم کرد.

۳٫ چگونه می توانم تنظیمات اطلاعات و ارتباطاتم را تغییر دهم؟

شما مسئول حفظ دقت اطلاعات ارائه شده به ما می باشید، از قبیل اطلاعات تماس شما که به عنوان بخشی از فرآیند ثبت نام ارائه شده است.